Oferta edukacyjna DEK Regnum na marzec

Oferta edukacyjna DEK Regnum na marzec

Fundacja Nowe Pokolenie i jej jednostki podległe: Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum oraz Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka w Bydgoszczy zapraszają do zapoznania się z  ofertą edukacyjną na marzec.

Przez cały miesiąc bydgoszczanie będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć organizowanych dla dzieci w Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum. W naszej ofercie są m.in. rytmika, fizjoterapia, karate i taniec. W tym miesiącu zaczynamy nowe zajęcia. Dzieci w wieku od 6 lat zapraszamy na warsztat cyrkowy!

Marzec to czas poszukiwania przedszkola dla dziecka, dlatego serdecznie zapraszamy na drzwi otwarte i zebranie adaptacyjne do Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka. Przygotowaliśmy dla Was zajęcia taneczne, plastyczne, teatralne i muzyczne.

Uwaga! jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej. Na zajęcia obowiązują zapisy: 793 101 280, fundacja@nowe-pokolenie.pl

Miejsce: ul. A.G. Siedleckiego 12 (os. Wyżyny)

Profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/Dom-Edukacyjno-Kulturalny-Regnum-1295208667285880/

 

Więcej interesujących informacji na stronie: www.regnum.bydgoszcz.pl

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134569