O prawach dzieci we Włocławku

O prawach dzieci we Włocławku

Zapraszamy do skorzystania bezpłatnych porad specjalisty z Biura Rzecznika Praw Dziecka. W poniedziałek (23 października) konsultacje odbędą się we Włocławku. To okazja do zgłoszenia zaobserwowanych przypadków łamania praw dzieci.

Z konsultacji mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Zapraszamy w szczególności osoby chcące zgłosić przedstawicielowi z Biura Rzecznika Praw Dziecka sprawy dotyczące np. zaniedbań lub stosowania przemocy wobec dzieci, zagrożenia ich praw w sytuacjach konfliktów rodzicielskich, problemów w zapewnieniu dzieciom optymalnych warunków opiekuńczo-wychowawczych.

To kolejna odsłona cyklu tego typu porad w naszym regionie. Prawnik udzieli porady w zakresie zabezpieczenia praw dziecka przed bezprawną ingerencją i zweryfikuje, czy osoba zgłaszająca problem podjęła właściwe działania.

W poniedziałek (23 października) bezpłatne konsultacje odbędą się we Włocławku,
w godzinach od 10 do 16 – w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli przy
ul. Nowomiejskiej 15A, sala nr 4 parter lub pod numerem telefonu 54/ 231-33-42 wew. 26.

Na dyżury można zapisywać się pod numerem telefonu: (22) 583 66 00.

W tym roku podobne konsultacje odbyły się już w lutym w Tucholi i Sępólnie Krajeńskim, w marcu w Nakle nad Notecią i Szubinie, w kwietniu w Radziejowie i Brześciu Kujawskim, w maju w Toruniu oraz we wrześniu w Bydgoszczy.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010560