Nowy numer “UczMy” przygotowany

Nowy numer “UczMy” przygotowany

 

Redaktorzy czasopisma oświatowego „UczMy” spotkali się w celu omówienia kolejnego numeru pisma, które ukaże się w marcu 2018 r. Zespół spotyka się przed wydaniem każdego numeru, aby ustalić jego zawartość merytoryczną, zaplanować następny, ustalić terminy pozyskiwania oraz przesyłania materiałów.

Tym razem redaktorzy zebrali się 16 stycznia 2018 r. w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Czasopismo redagują konsultanci z KPCEN w Bydgoszczy, Torunia i Włocławka, a Michał Babiarz z ramienia Urzędu Marszałkowskiego koordynuje pracą zespołu.

Redakcja zaprasza wszystkie osoby związane z edukacją do współpracy, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami na łamach dwumiesięcznika „UczMy” w różnych działach: dział tematu przewodniego, Regionalne okno, Oblicza edukacji, Biblioteki Pedagogiczne dla edukacji.

Regulamin redakcji czasopisma oraz wszystkie numery przeglądu oświatowego „UczMy” znajdują się na stronie http://www.kpcen-torun.edu.pl/journal oraz www.edupolis.pl/

Oprac. Danuta Potręć, red. „UczMy”, Pracownia Informacji i Promocji KPCEN w Toruniu

 

Tags:
Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039437