Nowa oferta zajęć dla dzieci w wieku szkolnym

Nowa oferta zajęć dla dzieci w wieku szkolnym

Regnum - logoDom Edukacyjno-Kulturalny Regnum w Bydgoszczy nie zapomina o dzieciach w wieku szkolnym. Startuje z zupełnie nowymi zajęciami artystycznymi dla dzieci od 7 do 12 lat. Będzie śpiew, aktorstwo, taniec i wiele innych ciekawych rzeczy. Efektem pracy dzieci na zajęciach będzie przedstawienie, które zostanie stworzone w grudniu. Pierwsze bezpłatne zajęcia odbędą się 29 września o godz. 16:30.

W tym roku szkolnym wznawiane zostaną także zajęcia świetlicowe. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 10-12 lat. Zajęcia są bezpłatne, a ich celem jest pomoc w odrabianiu zadań domowych i wyrównywaniu zaległości szkolnych. Zajęcia będą wzbogacone o spotkania z zaproszonymi gośćmi i warsztaty dla rodziców. Do maila organizatorzy proszą dołączyć kartę zgłoszeniową. Pierwsze zajęcia odbędą się 24 września o godz. 17:30.

Pamiętajcie, że dzieci w wieku szkolnym znajdą u nas jeszcze więcej interesujących zajęć: naukę śpiewu, naukę gry na instrumentach oraz naukę języków obcych.

A w październiku zaczniemy nowe zajęcia! Warsztaty dziennikarskie!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6869006