Nowa gra miejska “Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego”

Nowa gra miejska “Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego”

Gra miejska “Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego” rozpocznie się 15 września 2018 r. o godz. 13.00 w Punkcie Informacyjnym w Spichrzach nad Brdą (ul. Grodzka 7-11) w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego w Bydgoszczy oraz Święta Szlaku Wody, Rzemiosła i Przemysłu Teh2O TehoFest 2018. Udział w grze jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kilka informacji o grze:

Zadaniem Grup jest wcielenie się w postać młodego chłopca zafascynowanego bydgoskim przemysłem, który go otacza. Sam również dużo majsterkuje. Do nowego projektu potrzebna mu jest nowa część. Zadaniem Grup będzie pomoc chłopcu w odnalezieniu brakującej części.

Zgłoszenia przyjmowane drogą mailową na adres: dariusz.lesniewski@muzeum.bydgoszcz.pl lub pod numerem telefonu: (52) 585-99-83, do dnia 14 września 2018 r. do godz. 15.00

O udziale w Grze decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie musi zawierać: nazwę grupy, imiona i nazwiska członków Grupy oraz numer telefonu i adres e-mail osoby pełnoletniej, będącej kapitanem Grupy. Zgłoszona Grupa powinna liczyć od 2 do 5 osób.

W dniu gry:

– start w Punkcie Informacyjnym w Spichrzach nad Brdą o godz. 13.00
– zakończenie przewidywane o godz. 15.00

Fot. Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6882956