Noc Muzeów w KPCK w Bydgoszczy

Noc Muzeów w KPCK w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
14 maja 2022 (sobota) godz. 18:00: Street art kredą i piaskiem dla każdego

Od godz. 18:00 do zmierzchu, podwórko KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy, wstęp wolny.

Plastyczna zabawa na podwórku KPCK, rysowanie kredą i piaskiem dla wszystkich chętnych. Wydarzenie jest zapowiedzią nadchodzącej wystawy pt. URBAN ART, której wernisaż odbędzie się w KPCK 19 maja 2022.

14 maja 2022 (sobota) godz. 18:00: Lekcje z tradycją

O każdej pełnej godzinie od 18:00 do 23:00, Galeria Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

Bezpłatne oprowadzanie po Galerii Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej z przewodnikiem w stroju ludowym. Galeria otwarta do ostatniego oprowadzania, możliwy zakup oferowanego w Galerii rękodzieła.

14 maja 2022 (sobota) godz. 21:00: koncert z cyklu Czy ten koncert to nie u Was?: Agata Świrska

Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy, wstęp wolny. Koncert transmitowany będzie na żywo na kanale YouTube KPCK.

Jako mała dziewczynka odkryła, że nic nie cieszy jej tak bardzo jak śpiewanie. Kilka lat później, kiedy zaczęła grać na ukulele, dostrzegła, że jeszcze więcej satysfakcji daje jej tworzenie własnej muzyki, a po II Festiwalu Piosenki Autorskiej „Cała Jaskrawość”, którego została laureatką zrozumiała, że najwięcej emocji zapewnia dzielenie się muzyką z innymi.

Dziewczęco i lekko stara się opowiadać o nie zawsze łatwych uczuciach, marzeniach, szukając w muzyce zrozumienia dla samej siebie i otoczenia, ale też źródła czystej radości. Jej autorskim tekstom towarzyszą zwykle subtelne popowe i indie-popowe brzmienia. Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

12 maja 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185675

Skip to content