Niesamowite Przygody Skarpetek. e-Warsztaty plastyczne dla dzieci (15 grudnia)

Niesamowite Przygody Skarpetek. e-Warsztaty plastyczne dla dzieci (15 grudnia)

Dwór Artusa - logo

Czy znacie już przygody pewnej dzielnej czerwonej Skarpetki, która została pomocnikiem Świętego Mikołaja? Na warsztatach plastycznych dla dzieci Dwór Artusa w Toruniu chce Wam przybliżyć książkę Justyny Bednarek Nowe Przygody Skarpetek i historie w niej zawarte.

Skarpetka była wykonana z bawełny frotté koloru czerwonego. Mała Be lubiła w niej biegać po domu bez kapci, bo tak się fajnie wtedy ślizgała! Jak Skarpetka pomagała Świętemu Mikołajowi, dowiecie się podczas spotkania.

Wyrusz razem z nami i prawą czerwoną Skarpetką frotté w świąteczną przygodę! Co będzie potrzebne? Skarpetka nie do pary lub bez pary, najlepiej czerwona!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl– w odpowiedzi zostaną przesłane szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Dwór Artusa posługuje się platformą Zoom, obsługiwaną przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Więcej informacji: Dwór Artusa w Toruniu

Kiedy: 15.12.2020 (wtorek), godz. 17.00
Gdzie: Zoom

Fot. Dwór Artusa w Toruniu

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6887667