Niesamowite Przygody Białej Skarpetki. e-Warsztaty plastyczne dla dzieci (27 stycznia)

skarpetki

Niesamowite Przygody Białej Skarpetki. e-Warsztaty plastyczne dla dzieci (27 stycznia)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Animatorzy z Dworu Artusa w Toruniu zapraszają dzieci na kolejne spotkanie ze skarpetkami. Tym razem na warsztatach online poznacie historię sportowej skarpetki prawej, która uciekła przed nudą! Odpowiedzi na to, co robić, by się nie nudzić poszukacie wśród historii skarpetek nie do pary lub bez pary, w książce Nowe przygody Skarpetek Justyny Bednarek.

Skarpetka, której dzieje poznacie, była biała, bawełniana, idealna do biegania i ćwiczenia mięśni brzucha. Coś jednak musiało pójść nie tak podczas produkcji, bo skarpetkom zupełnie brakowało sportowego ducha. Mówiąc wprost: były potwornie leniwe. Jak skarpetka uporała się z nudą i znalazła na nią sposób, dowiecie się podczas spotkania.

Na warsztaty potrzebne będą: skarpetka nie do pary lub bez pary, najlepiej biała sportowa, marker, kartka i coś do rysowania.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Organizatorzy posługują się platformą Zoom obsługiwaną przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Kiedy: 27.01.2021 (środa), godz. 16:30
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Fot. Dwór Artusa w Toruniu
Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162052

Skip to content