„Niebezpieczne relacje w sieci – na czym polegają i jak chronić przed nimi najmłodszych” – bezpłatne seminarium online

grafika seminarium z informacjami o nim, grafika mężczyzny, który z palcem przy ustach daje umowny znak, by nie zdradzać tajemnicy

„Niebezpieczne relacje w sieci – na czym polegają i jak chronić przed nimi najmłodszych” – bezpłatne seminarium online

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę logoFundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium eksperckim online „Niebezpieczne relacje w sieci – na czym polegają i jak chronić przed nimi najmłodszych”. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia 2023 r. w godz. 11.00–13.00, podczas niego będzie można się dowiedzieć się, na czym polegają niebezpieczne relacje w sieci oraz jak chronić przed nimi dzieci!

Seminarium to świetna okazja do tego, by poznać opinię doświadczonych profesjonalistów na temat niebezpiecznych relacji w internecie. FDDS zachęca do udziału zarówno nauczycieli i nauczycielki, osoby pracujące z dziećmi, jak i rodziców oraz wszystkich zainteresowanych podejmowaną tematyką!
Podejmiemy problem groomingu, wykorzystywania dzieci online, szantażu na tle seksualnym oraz umieścimy je w kontekście prawnym.

ZAPISY

Źródło: https://www.facebook.com/DajemyDzieciomSile

6 grudnia 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7025416