Naukowe mikołajki w Młynie Wiedzy

Naukowe mikołajki w Młynie Wiedzy

„Morska opowieść” teatru Avatar, duża gra toruńskiej edycji “Monopoly” i stanowiska kreatywne to dodatkowe atrakcje przygotowane na mikołajki w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Toruńskie centrum nauki w dniach 2-3 grudnia zaprasza do wspólnej zabawy na interaktywnych wystawach i warsztatach, a także do wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach przygotowanych dla zwiedzających.

Stwórz obraz jak z bajki

W przestrzeni Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy będą dostępne stanowiska, na których będzie można wykonać świąteczną kartkę i ozdobę. W sobotę o godz. 11.00 i 14.00 odbędą się warsztaty „Obrazy jak z bajki”. Na zajęciach uczestnicy wykonają witraż. Młodsi uczestnicy, z samodzielnie wykonanej, odpowiedniej masy plastycznej, będą mogli z kolei wylepić własny, niesamowity obraz.

Teatralnie z piratami

W pierwszą sobotę i niedzielę grudnia w przestrzeni Młyna Wiedzy będzie można zobaczyć m.in. spektakl “Morska opowieść”, przygotowany przez Teatr Avatar. Grupa gościła już w toruńskim centrum nauki podczas tegorocznego festiwalu Bella Skyway. “Morska opowieść” to interaktywne, pełne humoru i gęsto przeplatane zabawami z dziećmi przedstawienie opowiada historię Ziutka – niegrzecznego chłopca, który przez swoje notoryczne kłamstewka wpada w tarapaty i zostaje porwany przez złego pirata. Czy dobro zwycięży? Czy Ziutek stanie się dobrym chłopcem?

Kup pole “Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy”!

3 grudnia zwiedzający będą mogli zagrać w wielką grę „Monopoly – edycja Toruń”. W trakcie rozgrywki sprawdzą swoje umiejętności zarządzania najbardziej znanymi toruńskimi nieruchomościami. Oczywiście będzie także można kupić pole „Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy”.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w dniach 2-3 grudnia będzie otwarte w godz. 11.00-17.00. Bilet na zwiedzanie można kupić w elektronicznym systemie sprzedaży (kliknij i kup) oraz w kasach Centrum.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165161

Skip to content