Nauka dla Ciebie 2021 – ruszyła rejestracja

Nauka dla Ciebie 2021 – ruszyła rejestracja

Centrum Nauki Kopernik logo          Ministerstwo Edukacji i Nauki-01

Nauka dla Ciebie to wspólny Program Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik. Jego celem jest popularyzacja nauki w tych miejscach Polski, których mieszkańcy mają utrudniony dostęp do oferty edukacyjnej centrów nauki.

Warsztaty przygotowane przez ekspertów z Centrum Nauki Kopernik, dzielenie się doświadczeniem, konstruowanie pomocy edukacyjnych, nagrody finansowe i rzeczowe – to wszystko czeka na uczestników czwartej edycji konkursu „Nauka dla Ciebie”.

W tym roku zadaniem konkursowym drużyn – składających się tradycyjnie z uczniów szkół podstawowych oraz dwojga nauczycieli-opiekunów– jest opisanie, wykonanie oraz zastosowanie w praktyce autorskiej pomocy edukacyjnej, wspierającej nauczanie w zakresie nauk przyrodniczych lub ścisłych.

Aby zgłosić udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rejestracja trwa do 24 marca 2021 r.

Kolejny etap to przygotowanie konspektu opisującego autorską pomoc edukacyjną. Konspekt należy sporządzić w oparciu o wzór ze strony i wysłać na adres konkursndc@kopernik.org.pl. Na konspekty organizatorzy czekają do 9 kwietnia 2021 r.

 

Więcej informacji na temat konkursu.

 

Regulamin konkurs NDC 2021

 

Źródło: kopernik.org.pl

4 marca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190246

Skip to content