Nauczyciel z pasją 2020

30 Wrz Nauczyciel z pasją 2020

KPCEN Bydgoszcz

W ramach konferencji Pomnożyć kreatywność, czyli międzynarodowe święto kropki zostały wręczone dyplomy i nagrody wyróżnionym i laureatom Wojewódzkiego Konkursu Nauczyciel z Pasją 2020. Uroczystość miała miejsce 29 września 2020 roku w Kujawsko–Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, siedzibie organizatora konkursu.

Nauczyciele z pasją to nietuzinkowi, kreatywni ludzie, przyjaciele uczniów. Zaszczytny tytuł Nauczyciel z pasją 2020 otrzymali: Jakub Błaszak, Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu, Małgorzata Kowalska-Tuszyńska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, Sandra Kurdynowska, Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Strzelewie, Sandra Wawrzyniak, Szkoła Podstawowa  im. Jana Pawła II w Maksymilianowie. Wyróżnieni: Gizela Kaźmierczak, Zespół Szkół w Łabiszynie, Aleksandra Kuczborska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie, Ewelina Matalewska, Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, Monika Sikora, Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku.

Wyróżnieni i laureaci pięknie pokazali w swoich pracach konkursowych, jak własne zainteresowania można przełożyć na pracę z uczniami, na ich naukę, wychowanie, rozwój. O tym też mówili w podczas konferencji.

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Oprac. Anna Rupińska

Zdjęcie gł. Nauczyciele z pasją 2020 oraz Robert Preus dyrektor KPCEN w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

3,024,505