“Nauczyciel matematyki w sieci” – sieć współpracy i samokształcenia

“Nauczyciel matematyki w sieci” – sieć współpracy i samokształcenia

Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli oraz Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zapraszają nauczycieli matematyki wszystkich etapów edukacyjnych do udziału w pracach sieci współpracy i samokształcenia “Nauczyciel matematyki w sieci“.

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 26 listopada 2018 r. w godz. 16.00-19.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu, ul. Dąbrowskiego 4 i będzie dotyczyć następujących zagadnień: Nauczyciel i uczeń przyszłości – o czym warto wiedzieć oraz Ciekawych metod aktywizujących.

Sieć współpracy i samokształcenia to nowoczesna forma doskonalenia, w której nauczyciele uzyskują zorganizowane wsparcie i rozwijają swój warsztat pracy poprzez współpracę w międzyszkolnym zespole.

W ramach działania sieci proponujemy konsultacje metodyczne z ekspertami, a także bezpłatne, atrakcyjne warsztaty. Program pracy sieci będzie systematycznie dostosowywany do rzeczywistych potrzeb zgłaszanych przez uczestników sieci.

Uczestnicy będą spotykać się stacjonarnie (cztery razy w roku) oraz współpracować na platformie e-learningowej Moodle.

Po zakończeniu prac sieci członkowie zespołu otrzymają zaświadczenia udziału wystawione przez Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego.

Zapisy do sieci prowadzi doradca metodyczny matematyki Toruńskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli p. Elżbieta Kwiecińska – m.matematyka1@metodycy.torun.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pracy sieci.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7142868