Nauczyciel Jutr@ – rusza nowy konkurs

Nauczyciel Jutr@ – rusza nowy konkurs

                

Fundacja Orange wraz z Głosem Nauczycielskim zaprasza czynnych zawodowo nauczycieli i nauczycielki ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych do udziału w konkursie.

Inspiracją dla nowego Konkursu Nauczyciel Jutr@, który towarzyszy dobrze znanemu Nauczycielowi Roku, jest edukacja zdalna.

Co ważne, podobnie jak w Konkursie Nauczyciel Roku, kandydatów mogą zgłaszać także inni nauczyciele, dyrekcja szkół lub placówek oświatowych, rodzice uczniów czy sami uczniowie. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://glos.pl/nauczycieljutra lub wydrukować go i przesłać wraz z załącznikami pocztą na adres:

Głos Nauczycielski
ul. J. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa
z dopiskiem “Nauczyciel Jutr@”

Jury Konkursu spośród nadesłanych do 10 września 2021 roku zgłoszeń wybierze laureatów, którzy w swojej pracy wyróżniają się:

– otwartą postawą na prowadzenie zajęć z uczniami w oparciu o nowoczesne, angażujące metody nauczania, zgodne z potrzebami młodych ludzi wychowywanych w świecie cyfrowym;

– dążeniem do podnoszenia swoich kompetencji, w tym kompetencji cyfrowych;

– wykorzystaniem przy tym nowych technologii lub e-zasobów edukacyjnych, aby prowadzić bardziej nowoczesne, ciekawe i angażujące lekcje dla uczniów i uczennic.

Finał Konkursu Nauczyciel Jutr@ i Nauczyciel Roku zaplanowany jest na 12 października 2021 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Pliki do pobrania:

  • Regulamin Konkursu – TUTAJ (plik do pobrania)
  • Formularz zgłoszeniowy do wypełnienia online – TUTAJ
  • Formularz zgłoszeniowy do wydrukowaniaTUTAJ

 

Źródło: glos.pl/nauczycieljutra

31 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7183185

Skip to content