Naucz się pisać kreatywnie

Naucz się pisać kreatywnie

Miejskie Centrum Kultury w BydgoszczyMiejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza do saloniku secesyjnego na Warsztaty Kreatywnego Pisania prowadzone przez Justynę Niebieszczańską. Warsztaty są płatne, obowiązują zapisy mailowe.

Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie z kreatywnym pisaniem prowadzone przez Justynę Niebieszczańską. Spotkania są dla każdego, kto lubi pisać i chce się rozwijać. Piszemy, odpowiadając na ćwiczenia pisarskie. Dzielimy się tym, co stworzyliśmy na zawołanie, i czerpiemy radość z doświadczania własnej kreatywności.

Warsztaty odbędą się 20 października (wtorek) w godz. 17:30-19:00 w saloniku secesyjnym MCK. Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 20 zł. Bilety do nabycia w kasie MCK przed zajęciami. Obowiązują zapisy mailowe: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl.

Justyna Niebieszczańska – specjalistka public relations, która kocha poezję, rozmowy, i dzieli się swoją pasją – pisaniem, prowadząc warsztaty z kreatywnego pisania i organizując Writing retreat. Od 2010 prowadzi blog o komunikacji. Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa” i jest współautorką książki „Kobieta na swoim”. Na co dzień właścicielka agencji PR i manager kanadyjskiej korporacji na kilka krajów Europy.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6866882