Narodowy Dzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna, która otwiera setki placówek sportowych w całym kraju. Ten dzień otwarty to tysiące bezpłatnych treningów, zajęć i wydarzeń sportowych rozsianych po całym kraju. Co roku w Narodowym Dniu Sportu bierze udział kilkaset tysięcy Polaków.

Termin: 19.09.2020 r.

W 2020 roku pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizacyjne związane z Narodowym Dniem Sportu. Organizatorzy nie poddają się jednak i przygotowują to wydarzenie w nieco zmienionej formie. Podczas VIII edycji Narodowego Dnia Sportu nie odbędzie się wielki sportowo-rodzinny piknik na błoniach PGE Narodowego. Będą natomiast mniejsze wydarzenia lokalne w całym kraju, jak również działania w Internecie. Przygotowane zostaną spotkania ze sportowcami, treningi online, wykłady i wyzwania. Tradycyjnie zaproszone będą placówki sportowe rozsiane po całej Polsce, które co roku włączają się w Narodowy Dzień Sportu, organizując kameralne wydarzenia dedykowane społecznościom lokalnym.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.

Informacja TUTAJ

Fot. pl-pl.facebook.com/NarodowyDzienSportu

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6868980