Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego – zgłoś się do 31 czerwca 2021 r.

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego – zgłoś się do 31 czerwca 2021 r.

Fundacja EFC logo

Bliska jest Ci edukacja i jej problemy ? Ten konkurs jest dla Ciebie. Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego to konkurs skierowany wyłącznie do autorów prac o edukacji.

Prace można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • W kategorii naukowej można zgłaszać: artykuły lub rozdziały w monografii zbiorowej opublikowane w formie drukowanej lub elektronicznej w okresie od 1 stycznia 2019 do 30 czerwca 2021. Osoba zgłaszająca może zgłosić tylko jedną pracę. Jednocześnie może być współautorem innego opracowania zgłaszanego przez inną osobę.

 

  • W kategorii publicystycznej można zgłaszać: artykuły w formie drukowanej lub elektronicznej i podcasty opublikowane w okresie od 1 stycznia 2020 do 30 czerwca 2021. Osoba zgłaszająca może zgłosić maksymalnie trzy prace. Jednocześnie może być współautorem innego opracowania zgłaszanego przez inną osobę.

 

  • W kategorii specjalistycznej można zgłaszać: artykuły w formie drukowanej lub elektronicznej, o charakterze branżowym, skierowane do edukatorów, nauczycieli, dyrektorów szkół opublikowane w okresie od 1 stycznia 2020 do 30 czerwca 2021. Osoba zgłaszająca może zgłosić maksymalnie trzy prace. Jednocześnie może być współautorem innego opracowania zgłaszanego przez inną osobę.

 

Uczestnicy konkursu powinni dostarczyć:
– wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy w formie skanu w formacie PDF,
– prace w formacie PDF lub pliki audio.

Następnie przesłać  komplet dokumentów na adres e-mail: nagroda@efc.edu.pl  do 30 czerwca 2021 roku.

Ważne: Każda praca powinna być zgłoszona na oddzielnym formularzu zgłoszenia.

Regulamin konkursu

Więcej informacji o konkursie TUTAJ

 

Źródło: efc.edu.pl

23 kwietnia 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189530

Skip to content