Nabór dzieci do udziału w projektach Fundacji AUNC

Nabór dzieci do udziału w projektach Fundacji AUNC

Fundacja AUNC to organizacja działająca na rzecz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jedną z jej działalności jest prowadzenie projektów edukacyjnych skierowanych do dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, z czego największe to Uniwersytet Dziecięcy i Uniwersytet Młodych. Dzięki współpracy z najlepszymi dydaktykami i nauczycielami akademickimi oferujemy prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie, a nasze zaangażowanie w realizowane projekty widać w świetnej organizacji pracy. Cenimy sobie kontakt z rodzicami i uwielbiamy pracować z dziećmi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i poznania nas bliżej: www.fundacja.umk.pl.

Obecnie trwa nabór chętnych do udziału w projektach prowadzonych przez Fundację:

  1. Projekt: ZAPYTAJ! – to cykl bezpłatnych spotkań skierowany do dzieci w wieku 4-8 lat, podczas których dzieci wraz z opiekunami będą miały okazję poznać tajniki pracy naukowców UMK, żołnierzy, strażaków, sportowców i aktorów. Będzie to okazja do odwiedzenia prelegenta w jego miejscu pracy i dowiedzenia się, jak wygląda jego dzień. Więcej informacji o projekcie: http://www.fundacja.umk.pl/edukacja/zapytaj.
  2. Projekt: Od smyka do Kopernika – jest to astronomiczny projekt edukacyjny dla rodzin. We współpracy z najlepszymi astronomami z całej Polski przygotowaliśmy cykl warsztatów, na które zapraszamy dzieci od I do IV klasy SP wraz z opiekunami. Więcej informacji: http://www.fundacja.umk.pl/edukacja/od-smyka-do-kopernika.
  3. Półkolonie letnie dla dzieci – Fundacja co roku organizuje wypoczynek letni i zimowy dla dzieci. Podczas nadchodzącego lata zaoferujemy dzieciom aż 6 turnusów wypoczynku o tematyce detektywistycznej. Grupy będą liczyły maksymalnie 25 osób. Gwarantujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która uwielbia pracować z dziećmi i ma mnóstwo pomysłów na kreatywne spędzanie czasu. Wszystkie organizowane półkolonie zgłaszane są do Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Więcej informacji: http://www.fundacja.umk.pl/edukacja/polkolonie.
Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6895159