Na narty do Myślęcinka

Na narty do Myślęcinka

Od piątku, 12 lutego czynny będzie stok narciarski w Myślęcinku. Na amatorów białego szaleństwa czeka wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Parking dla korzystających ze stoku ulokowany jest przy ulicy Konnej.

Wszyscy narciarze i snowboardziści będą mogli od środy korzystać ze stoku w Myślęcinku. Wyciąg podporowy zostanie uruchomiony w piątek 12 lutego o godz. 16.00. W kolejnych dniach stok będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-21.00, a w weekendy i święta w godz. 10.00-21.00 (kasa zawsze czynna jedynie do godz. 20.00).

Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 2 zł od poniedziałku do godziny 15.00 w piątek, a od godz. 15.00 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2,5 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 15 i 17 zł, a karnet godzinny kosztuje 18 i 24 zł. Posiadacze Bydgoskiej Karty Rodzinnej 3+ mogą liczyć na 50 procentowy upust.

Na stoku  można znaleźć  licencjonowanych instruktorów narciarskich i snowboardu, którzy udzielają  lekcji szusowania. Z każdym instruktorem można umówić się telefonicznie na indywidualną naukę. Kontakt i cennik znajduje się TUTAJ.

Przy stoku w godzinach działania kas otwarta będzie wypożyczalnia sprzętu narciarskiego zapewniająca dezynfekcję wyposażenia zgodnie z zasadami bezpieczeństwa w czasie pandemii. W weekendy bezpośrednio pod stokiem funkcjonować będzie bar. Parking dla korzystających ze stoku ulokowany jest przy ulicy Konnej. Prosimy o dostosowanie się do wymogów wynikających z reżimu sanitarnego.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181593

Skip to content