Muzykoterapia – lekarstwo na stres. Bezpłatne zajęcia online (30 marca)

Na zdjęciu - Maja Wlazły

Muzykoterapia – lekarstwo na stres. Bezpłatne zajęcia online (30 marca)

W tym trudnym dla wszystkich czasie Toruńska Orkiestra Symfoniczna chce zaprosić wszystkich zainteresowanych do spędzenia czasu z muzyką relaksacyjną, będącą ukojeniem dla ciała, a przede wszystkim dla ducha. Z nadzieją, że transmisja na żywo zajęć z muzykoterapii prowadzonych przez Maję Wlazły, choć na chwilę umożliwi oderwanie się od codzienności i poczucia spokoju, które są głównymi celami spotkania.

Podczas zajęć wykorzystane będą formy relaksacji, wizualizacji, jak również aktywne formy stymulacji rytmicznej (m.in. body percussion czy wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku).

Dołączcie do grupy na Facebooku https://bit.ly/38Tt7ze i pozwólcie, aby obecność muzyki pomogła Wam odstresować się i odnaleźć pogodę ducha w tej trudnej codzienności. Zajęcia poprowadzone zostaną przez perkusistkę i muzykoterapeutkę – Maję Wlazły.

Maja Wlazły – perkusistka i muzykoterapeutka studiująca na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Prowadzi zajęcia muzykoterapeutyczne w Toruńskiej Orkiestrze Symfonicznej. Współpracowała m.in.: ze studiem Punk Notion w tworzeniu ścieżki dźwiękowej gry Weakless, oraz z projektem Prosoma.

Termin: 30.03.2021 r., godz. 18:30,
grupa na Facebooku Muzykoterapia – lekarstwo na stres
prowadzenie: Maja Wlazły

Szczegóły:

Strona: http://tos.art.pl/pl/wydarzenie_966_Muzykoterapia.html
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/479467216524978

Zdjęcie gł.: Maja Wlazły

29 marca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665487