Spotkanie z podróżnikiem Rafałem Królem przy wystawie zdjęć pt. „Wyprawa przez Lemmenjoki – największy park narodowy Europy”

Plakat zapraszający na wystawę „Wyprawa przez Lemmenjoki – największy park narodowy Europy” oraz na spotkanie z podróżnikiem Rafałem Królem 25 maja 2024 r. o godz. 12.00

Spotkanie z podróżnikiem Rafałem Królem przy wystawie zdjęć pt. „Wyprawa przez Lemmenjoki – największy park narodowy Europy”

Muzeum Okręgowe w Toruniu - logo

Muzeum Podróżników im. Tony‘ego Halika, oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z podróżnikiem Rafałem Królem przy wystawie zdjęć pt. „Wyprawa przez Lemmenjoki – największy park narodowy Europy”, które odbędzie się w sobotę 25 maja 2024 r. o godz. 12.00. Natomiast w niedzielę 26 maja br., o godz. 17.00 odbędzie się oprowadzanie po wystawie przez podróżnika.  Wystawa jest prezentacją zdjęć, które są relacją z wyprawy po Parku Narodowym Lemmenjoki, który znajduje się na północy Finlandii, daleko za kołem polarnym.

Zapraszamy Państwa gorąco do wysłuchania relacji z tej ekscytującej wyprawy i spojrzenie na zdjęcia ze szczególną uwagą, gdyż jest to ostatni moment, aby zapoznać się z ekspozycją i obejrzeć piękno natury uchwycone w fotografiach. Wystawa będzie dostępna do 28 maja 2024 r. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Wydarzenie: Spotkanie z podróżnikiem Rafałem Królem przy wystawie pt. „Wyprawa przez Lemmenjoki – największy park narodowy Europy”
oraz oprowadzanie po wystawie

Autorzy prac: Borys Komander – podróżnik fotograf, Rafał Król – podróżnik, kierownik i pomysłodawca ekspedycji

Miejsce: Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika

Termin spotkania: 25 maja 2024 r., godz. 12.00

Termin oprowadzania: 26 maja 2024 r. , godz.17.00

Uczestnicy wyprawy:

Borys Komander – podróżnik fotograf,

Rafał Król – podróżnik, kierownik i pomysłodawca ekspedycji

Jan Faściszewski – podróżnik, geograf

22 maja 2024 r.

Katarzyna Herman
k.herman@bptorun.edu.pl


| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162064

Skip to content