Moje Boskie Buenos – wyjątkowy projekt z muzyką zespołu Maanam

Damian Ukeje, plakat wydarzenia

Moje Boskie Buenos – wyjątkowy projekt z muzyką zespołu Maanam

Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"nowe logo

Zwykło się mawiać, że muzyka łagodzi obyczaje. Owszem, ale prawda jest jednak taka, że nie tylko. Muzyka to mowa duszy, może wyrazić miłość, ale też leczy rany złamanych serc. Może towarzyszyć w chwilach radości, ale też ukoić głęboki żal.

Taką właśnie muzyką dzieli się z nami Damian Ukeje w projekcie „Moje Boskie Buenos”: muzyką legendarnego zespołu Maanam, pełną siły wpływania na ludzkie odczuwanie. Nie da się nie wspomnieć tu o Korze – niezwykłej, wyrazistej Wokalistce, która jak nikt potrafiła zamknąć w utworach prawdziwe emocje, by uwolnić je potem na scenie. Te emocje wpływały na wszystkich i wpływać będą nadal, jak długo będzie trwać legenda Maanamu.

Damian Ukeje postanowił dotknąć tych utworów, tych emocji, jeszcze raz, w hołdzie wielkiej Artystce, ale też aby muzyka jej Zespołu nadal żyła. Muzyka jest po to, by ją grać, piosenki po to, by je śpiewać – podczas koncertu Damian Ukeje zagra więc akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam jak również doda kilka swoich. Jednak wieczór zdecydowanie będzie należał do legendarnej, rockowej grupy. Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu, ale również próbą ponownego odkrycia tej muzyki, skupienia się na niej jako sztuce, a nie tylko legendzie.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 24 listopada o godz. 18.00 w Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło”. Bilety w cenie 50,00 zł do nabycia na platformach: biletyna.pl oraz kupbilecik.pl. Wybrane bilety na koncert dostępne są również stacjonarnie w kasie BCKiH Wahadło.

 

Źródło: wahadlo.brzesckujawski.pl
Fot. Damian Ukeje – Moje Boskie Bueons, plakat

21 listopada 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181760

Skip to content