Moja wymarzona choinka. e-Warsztaty florystyczne

Moja wymarzona choinka. e-Warsztaty florystyczne

Dwór Artusa - logo

Boże Narodzenie to czas, kiedy w naszym domu króluje choinka wraz z ozdobami świątecznymi. Dom pełen dekoracji sprawia, że okres Bożego Narodzenia jest pełen ciepła i magii, a my sami czujemy się wręcz wyjątkowo. Pomysłów na wykonanie ciekawych dekoracji świątecznych jest wiele. Dwór Artusa w Toruniu przedstawi Wam pomysł na małą choinkę, która idealnie wpasuje się do małego mieszkania, dziecięcego pokoju czy biura.

W trakcie warsztatów online od podstaw wykonacie małą naturalną choinkę z żywych materiałów roślinnych oraz różnorodnych dodatków. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności florystyczne. Wspólnie poznacie sposoby i techniki wykonywania dekoracji świątecznych z materiałów organicznych i syntetycznych, takich jak gałązki, szyszki, mech, bombki, wstążki, druciki.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl  – w odpowiedzi zostaną przesłane szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, obsługiwanej przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Kiedy: 10.12.2020 (czwartek), godz. 17.00

Więcej informacji: Dwór Artusa

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016751