Mobilne pracownie już w szkołach

przekazanie mobilnych pracowni

Mobilne pracownie już w szkołach

Kujawsko-Pomorskie Centrum Nauczycieli we Włocławku logotyp

19 października w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyło się przekazanie mobilnej pracowni przeznaczonej do nauczania przedmiotów przyrodniczych Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Chalinie.

Dyrektor Grażyna Troszyńska podpisała umowę o nieodpłatne użytkowanie pracowni dydaktycznej w roku szkolnym 2023/2024 z Marzeną Marczewską-Brzeską – dyrektor Szkoły Podstawowej w Chalinie, a porozumienie o współpracy w imieniu organu prowadzącego podpisał Piotr Wiśniewski – Burmistrz Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą.

Wyposażenie mobilnej pracowni dydaktycznej stanowią przenośne komputery z oprogramowaniem edukacyjnym, zestaw elektronicznych czujników pomiarowo-badawczych, cyfrowy aparat fotograficzny oraz kamera cyfrowa.

Przekazując pracownię Dyrektor Grażyna Troszyńska podkreśliła, że wykorzystywanie nowoczesnych laboratoriów mobilnych w szkole przyczyni się z pewnością do rozbudzenia ciekawości poznawczej uczniów, ich motywacji, a także uatrakcyjni proces kształcenia.

 

20 października 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7025391