Młyn Wiedzy uruchamia trzecią turę zwiedzania

Młyn Wiedzy uruchamia trzecią turę zwiedzania

Młyn Wiedzy w Toruniu

Młyn Wiedzy z trzecią turą zwiedzania

W maju i czerwcu Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wprowadza dodatkową turę zwiedzania interaktywnych wystaw. To odpowiedź na zainteresowanie ofertą jedynego centrum nauki działającego w województwie kujawsko-pomorskim.
– Trzecia tura jest odpowiedzią na zainteresowanie Młynem Wiedzy i licznymi pytaniami o dodatkowe godziny zwiedzania. Chcemy, aby odbiorcy, którzy korzystają z szerokiej oferty kulturalnej Torunia w tym najgorętszym okresie, mieli możliwość odwiedzenia w innych godzinach jedynego centrum nauki w naszym województwie – mówi Marcin Centkowski, rzecznik instytucji.
Centrum nauki uruchamia dodatkową turę zwiedzania wystaw (w godz. 15:00-18:00) w następujące dni:
  • 7, 14, 21, 24, 28, 29, 31 maja
  • 4, 5, 11, 12 czerwca
Bilety na turę można nabyć w kasie Centrum oraz poprzez elektroniczny system sprzedaży online.
Warto dodać, że w najbliższym czasie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy udostępni trzy wystawy. Pierwsza z nich (od 19 marca) umożliwi zobaczenie makrofotografii owadów, wykonanych przez toruńskich fotografów – Jadwigę i Marka Czarneckich. W marcu Młyn planuje udostępnić ekspozycję “…To takie proste!”, która wraca po ponad rocznym wypożyczeniu do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Od początku kwietnia będzie dostępna “Autostrada dźwięku” – wystawa poświęcona fizyce dźwięku. Na stronie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy można sprawdzić obecnie dostępne wystawy, a także ofertę edukacyjną.
Z okazji Dnia Kobiet Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na wieczór tylko dla pań – “JaKobieta”. Przygotowano szereg warsztatów i spotkań ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii czy tatuażu.
Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6895180