Mistrzostwa Włocławka w badmintonie

Mistrzostwa Włocławka w badmintonie

UKS START Smólnik

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu w sobotę, 26 września w hali Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku odbędą się III Otwarte Mistrzostwa Włocławka Dzieci w Badmintonie. Turniej rozgrywany jest w ramach Kujawsko – Pomorskiej Ligi Młodych Talentów. Zapisów można dokonać online za pomocą formularza lub telefonicznie 785 474 000.

 

Dzień później 27 września w tej samej hali o miano najlepszych badmintonistów w ramach IV Mistrzostw Włocławka będą walczyć dorośli zawodnicy, dla których przygotowano możliwość udziału w dziesięciu kategoriach, m.in. dla zawodników zaawansowanych i debiutantów. Przygotowano też kategorię, w której zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec i mieszkanka Włocławka oraz najlepiej grający w badmintona nauczyciel.

 

Zapisów na 4. Otwarte Mistrzostwa Amatorów w Badmintonie można dokonać korzystając z tej strony lub telefonicznie 785 474 000. Organizatorem turniejów jest UKS „START” Smólnik.

Źródło: 4badminton.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164403

Skip to content