Mikołajkowy weekend w Młynie Wiedzy

Mikołajkowy weekend w Młynie Wiedzy

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na mikołajkowy weekend. W sobotę i niedzielę będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych stanowisk i własnoręcznie stworzyć świąteczne ozdoby.

Na wystawie “Rzeka” w głównym budynku Młyna Wiedzy będzie można samodzielnie wykonać świąteczną świecę żelową. Do dyspozycji będą różne kolory parafinowego żelu, a także tematyczne ozdoby, które będzie można w nim zatopić. Samodzielnie wykonaną świecę będzie można wziąć do domu. Codziennie będzie przygotowywanych 100 świec.

W budynku Centrum Innowacyjnej Edukacji przygotowaliśmy stanowiska, na których będzie można wykorzystać kreatywność i przeobrazić dużą szyszkę w ozdobną, świąteczną minichoinkę przystrojoną różnymi elementami. Będzie również okazja, aby wykonać oryginalny stroik z torebki papierowej, suchych i zielonych gałązek oraz drewnianych dodatków – mówi Marcin Centkowski, rzecznik prasowy Młyna Wiedzy.

Bilety na zwiedzanie można kupić w kasach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz w systemie sprzedaży biletów online.- Zachęcamy do zakupu biletu łączonego, który pozwoli na zwiedzenie wszystkich aktualnie dostępnych wystaw w naszym centrum nauki – dodaje Marcin Centkowski.

W sobotę i niedzielę Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy jest otwarte w godz. 11:00-17:00. Wystawę “Ścieżki dorastania” w Centrum Innowacyjnej Edukacji można zwiedzać w turach: 9:00-11:00, 11:00-13:00, 13:00-15:00, 15:00-17:00 i 17:00-19:00.

Informacje o wydarzeniach w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy są dostępne na stronie internetowej miejskiej instytucji kultury.

1 grudnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185675

Skip to content