Mikołajkowy kiermasz książek

Mikołajkowy kiermasz książek

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na mikołajkowy kiermasz książek, który odbędzie się w dniach 4-9 grudnia w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu. W atrakcyjnych cenach będzie można zakupić publikacje o tematyce historycznej, artystycznej, podróżniczej, katalogi wystaw, albumy i wiele innych.

Wśród pozycji, które trafiły na kiermasz wyróżnić można bestsellerowe albumy „Toruń w obiektywie fotoreportera 1960-2000”, „Okupowany Toruń w obiektywie Kurta Grimma”, „Tsuba – arcydzieła japońskiej sztuki zdobniczej”, książki „Piernikowy przepisownik”, „Tu byłem. Tony Halik”, „Toruńskie lotnictwo wojskowe”, „Spacerem po Toruniu”, „Zamek Krzyżacki w Toruniu XIII – XXI w.” oraz hitowa gra „Memory Toruń” czy puzzle z panoramą grodu Kopernika.

Na zainteresowanych czekać będą także bezpłatne plakaty promujące wystawy oraz wydarzenia organizowane przez Muzeum w ciągu ostatnich dwóch lat.

Na kiermasz, na który trafiło ponad 100 tytułów zapraszamy od wtorku do piątku, w godzinach 10:00 – 16:00. Ceny zaczynają się już od złotówki.

Mikołajkowy kiermasz książek
Ratusz Staromiejski (Rynek Staromiejski 1)
4-9 grudnia 2018
Czynne w godzinach 10:00-16:00

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013522