Mikołajkowy kiermasz książek muzealnych ONLINE

Mikołajkowy kiermasz online w MOT

Mikołajkowy kiermasz książek muzealnych ONLINE

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na mikołajkowy kiermasz książek, który w tym roku wyjątkowo odbędzie się w formie online. W jaki sposób można zakupić książki w promocyjnych cenach? W dniach 5-6 grudnia (sobota i niedziela) w godzinach 8.00-20.00 należy wysłać e-mail na adres j.nowak@muzeum.torun w tytule wpisując „Kiermasz mikołajkowy”, a w treści wymienić pożądane tytuły oraz ich ilość.

Proponujemy dwa rodzaje odbioru zamówienia – osobiście w Ratuszu Staromiejskim (po uprzednim umówieniu się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-15:00) lub wysyłka pocztą. Ważne! Koszty wysyłki zostaną podane przez koordynatora w wiadomości zwrotnej w zależności od ilości kupowanych książek. Dopiero wówczas, gdy zostanie określona pełna kwota należy dokonać wpłaty na konto muzeum oraz podać adres do wysyłki. Wysyłka nastąpi w tygodniu po weekendzie kiermaszowym.

Zamówienia złożone poza terminem wyznaczonym w pierwszym akapicie nie będą realizowane.

Pełny WYKAZ WYDAWNICTW wraz z promocyjnymi cenami znajduje się w tym miejscu >>> Wykaz wydawnictw 2020

Więcej informacji o działalności wydawniczej Muzeum Okręgowego w Toruniu w tym miejscu >>> LINK

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164376

Skip to content