Mikołajki w DEK Regnum w Bydgoszczy

Św, Mikołaj

Mikołajki w DEK Regnum w Bydgoszczy

logo DEK Regnum

W powietrzu czuć zapach pierniczków, w oddali słychać dzwoneczki i radosny śmiech elfów. To znak, że zbliżają się MIKOŁAJKI!

Nie tylko dzieci uwielbiają przedświąteczny czas. My dorośli również! Każdy z niecierpliwością czeka na ubieranie choinki, pieczenie świątecznych ciast, zakładanie światełek i oczywiście prezenty. Jeżeli tak jak my nie możecie się doczekać Bożego Narodzenia, odwiedźcie nas na MIKOŁAJKOWYM BALU. Jak co roku zapraszamy do dwóch świątecznych krain, w których zabawy będzie co niemiara.

W KRAINIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Dla dzieci w wieku 2-3 lata z rodzicem

Św. Mikołaj„Ding dong ding dong spadł już śnieg,
pierwsza gwiazdka z nami jest.
Jest ktoś taki, ktoś,
kto chce właśnie dziś odwiedzić mnie.
Miły starszy siwy Pan
z wielkim workiem przyjdzie sam
i dostaniesz to, co chcesz dzisiaj jest magiczny dzień…”

To kraina pełna magii, w której nie zabraknie wspólnych zabaw i pląsów w rytmie zimowych piosenek. Zamienimy się w renifery, pingwinki oraz lodowe figurki. Wspólnie, jako skrzaty, zadzwonimy dzwonkami Świętego Mikołaja oraz zapakujemy prezenciki. Dodatkowo każdy ozdobi świąteczną skarpetę oraz pyszne pierniczki.

W ANIOŁKOWEJ KRAINIE

Dla dzieci w wieku 4-6 lat bez rodzica

Aniołek„Skacze aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a we walizkach, złote dzwoneczki.”

Zapraszamy na spotkanie podczas, którego dzieci wraz z Aniołkami będą tworzyć mikołajkowe ozdoby. Zrobimy je ze wszystkiego, co będzie pod ręką! Wspólnie wykonamy tradycyjny, dłuuugi łańcuch na choinkę i stoczymy najprawdziwszą bitwę na papierowe śnieżki. Nie zabraknie też licznych zabaw ruchowych oraz dekorowania pysznych pierniczków.

Kiedy: 7 grudnia 2019
Godzina: 10:30-12:30
Organizatorzy:
Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum
i Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka
Adres: ul. A.G. Siedleckiego 12

Cena: 30zł/za dziecko (rodzeństwo ma zniżkę) Zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Gwarancją miejsca jest dokonanie płatności do 3 grudnia. Płatności można dokonać gotówką w sekretariacie DEK Regnum (w godzinach pracy koordynatora) lub przelewem na konto: 91 1940 1076 3092 2420 0005 0000

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum i Przedszkolna Chatka są prowadzone przez Fundację Nowe Pokolenie. Środki finansowe z zakupu biletów przekazywane są właśnie na jej działalność charytatywną. Fundacja jest pomysłodawcą Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca” oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dla nas są to najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto stwarzać możliwości rozwoju artystycznego dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych. Potrafią one zmotywować do podjęcia pracy nad rozwojem swoich talentów i pasji, co niejednokrotnie odmienia ich życie.

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7131370