Międzypokoleniowe warsztaty “Magiczny urok zimy jak list zamknięty w butelce!”

List w postaci zwoju zamknięty w butelce.

Międzypokoleniowe warsztaty “Magiczny urok zimy jak list zamknięty w butelce!”

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy

Już nie możemy się doczekać zimy! Gorąca herbata rozgrzewająca zmarznięte dłonie, ciepły koc i dobra książka… Kto nie marzy o takich wieczorach, kiedy na zewnątrz biało, cicho, a śnieżny puch otula dachy i parapety domów. Czy można przenieść magiczny urok zimy do wnętrza swojego domu w sposób prosty i oryginalny?

Dołącz do uczestników wyjątkowych warsztatów, którzy stworzą magiczny pejzaż zimowy zamknięty w butelce. Odrobina fantazji, szczypta blasku i prosta butelka staną się podstawą dla własnego śnieżnego krajobrazu, który dodatkowo będzie magicznie podświetlony od środka.

Dzięki tym warsztatom można nauczyć się, jak zaaranżować wnętrze, nawiązując do zimowej aury za oknem. Stylowe akcenty to nie tylko ozdoby, ale również sposób na wprowadzenie do domu uroku i magii świątecznej atmosfery.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: +48 512 806 564.

Termin: 29.11.2023 r. (środa), godz. 16.00

Miejsce: Barka Lemara, ul. Spichlerna 1 (nabrzeże Brdy)

Źródło: WiMBP

_

24 listopada 2023 r.

 

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039307