Międzynarodowy konkurs High School Business Challenge

Międzynarodowy konkurs High School Business Challenge

High School Business Challenge jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej konkursem biznesowym skierowanym do uczniów szkół średnich. Pierwsze sześć edycji konkursu odbywało się w Polsce. Obecna, VII edycja konkursu, będzie wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy wezmą w nim udział uczniowie z krajów Grupy Wyszehradzkiej: Polski, Węgier, Czech i Słowacji.

Uczestnicy, podczas czterech etapów, zmierzą się z prawdziwymi wyzwaniami biznesowymi. Będą mieli okazję sprawdzić i rozwinąć swoją wiedzę, kreatywność i umiejętności miękkie oraz zdobyć biznesowe doświadczenie. Pierwsze trzy etapy będą odbywały się w poszczególnych krajach, a najlepsze zespoły spotkają się na Finale Międzynarodowym w Warszawie.

W czasie trwania konkursu każdy uczestnik może dodatkowo rozwinąć swoje umiejętności podczas dedykowanych warsztatów, przygotowanych we współpracy z czołowymi firmami z branż takich jak konsulting, bankowość, ubezpieczenia czy FMCG, a także przedstawicielami prężnie działających przedsiębiorstw rodzinnych. Projekt jest niesamowitą okazją do nauki, zbierania przydatnych doświadczeń oraz poznania młodych ludzi z innych krajów europejskich podczas zmagań na międzynarodowym finale w Warszawie.

Wartość puli nagród dla uczestników etapów krajowych i międzynarodowego wynosi 6 000 €.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram konkursu TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164395

Skip to content