Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI) zaprasza w dniach od 29 września do 2 października 2020 r. na 14. Międzynarodową Konferencję „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”.  Wydarzenie poświęcone będzie szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie. Adresatami wydarzenia są przedstawiciele sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawców usług i treści internetowych.

W tym roku, ze względu na pandemię COVID-19, konferencja przyjmuje nową formułę. W głównej mierze będzie to wydarzenie online.

W dniach 29-30 września odbędą się sesje plenarne. Transmisja będzie prowadzona z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie usytuowane będzie konferencyjne studio.

W dniach 1-2 października będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych w formule online z wykorzystaniem narzędzia ZOOM. Prowadzona będzie na nie dodatkowa rejestracja (tylko dla osób, które wcześniej zarejestrują się na główne wydarzenie)

W zależności o sytuacji związanej z pandemią przewidujemy także ograniczoną możliwość zaproszenia uczestników konferencji do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. O takiej ewentualności będą informowane osoby zarejestrowane na wydarzenie online.

Organizatorami konferencji są Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz niemieckie konsorcjum klicksafe. Współorganizatorem wydarzenia jest ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny), głównym partnerem – Fundacja Orange.

 

Rejestracja na konferencję 

Program

Szczegóły konferencji na stronie organizatora.

Źródło: saferinternet.pl
Fot. pixabay.com

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6883011