Metro – letnie warsztaty musicalowe

mikrofon na kolorowym tle

Metro – letnie warsztaty musicalowe

Chcesz poznać swoje artystyczne możliwości? A może Twoje dziecko wykazuje pasje do śpiewu, tańca czy aktorstwa? A może do wszystkiego na raz? Chcesz dowiedzieć się co to musical? I dlaczego to połączenie śpiewu, tańca i aktorstwa to wspaniały środek wyrazu dla każdego, niezależnie od wieku?

Być może po prostu chcesz rozwijać swoje artystyczne zdolności, lub zdolności Twojego dziecka pod okiem profesjonalistów, w szkole działającej pod auspicjami jednego z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce?

Studio Buffo wraz z Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą są odpowiedzialni za sukces takich hitów jak “Metro”, “Piotruś Pan” czy “Polita”! Teraz swoją pasję i doświadczenie przekazują w ramach działań sieci Studio Piosenki Metro!

Studio Piosenki Metro zaprasza na tygodniowe warsztaty musicalowe! 7 dni zajęć wypełnionych zajęciami ze śpiewu, tańca i aktorstwa, pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Wieczorne atrakcje takie jak, karaoke, wieczór filmowy, wizyta w mini zoo czy ognisko wliczone w cenę!

Dla kogo?

Organizatorzy zapraszają dzieci powyżej 10 r. ż, młodzież oraz dorosłych, niezależnie od poziomu zaawansowania, a także tych, którzy chcieliby w fajnej atmosferze spróbować swoich sił w śpiewie, tańcu czy aktorstwie. Uczestnicy będą podzieleni na grupy zgodnie z wiekiem i doświadczeniem!

Kiedy? 14-20 sierpnia 2023 r.

Gdzie? Zielona Szkoła w Goreniu Dużym (kujawsko-pomorskie)

Zapisz się na listę zainteresowanych! Zapisy poprzez formularz

Kontakt: Natalia Olejnik-Feher (+48) 791232537 lub metrowloclawek@gmail.com  i studiometrotorun@gmail.com

 

Źródło: metrowloclawek.pl

10 lipca 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023468