Metoda na historię. “Pan tu nie stał”- szkolenie online

Młoda kobieta korzysta z laptopa w słuchawkach na uszach

Metoda na historię. “Pan tu nie stał”- szkolenie online

Szkoła Edukacji logo

Szkoła Edukacji zaprasza na bezpłatne szkolenie online “Metoda na historię – Pan tu nie stał”, które odbędzie się 29 listopada 2023 r. na profilu Facebook o godz. 19.00. Organizatorzy zapraszają nauczycieli i nauczycielki historii, edukatorów, wykładowców i studentów. Spotkanie jest bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona.

Szukasz ciekawych pomysłów i metod na swoje lekcje historii oraz wiedzy o społeczeństwie/HiT? Bezpłatny autorski kurs Szkoły Edukacji jest właśnie dla ciebie! Spotkania odbywają się online, zatem zapraszamy nauczycieli i nauczycielki z całej Polski. 

Jak na lekcji historii skutecznie połączyć pracę w grupach, ćwiczenie myślenia chronologicznego i pracę z kilkoma ilustracjami? O tym organizatorzy będą mówić podczas kolejnego spotkania z cyklu “Metoda na historię”. Seminarium poprowadzi tutor nauczycieli historii i WOS w Szkole Edukacji, dr Sebastian Rajewicz.

Szczegóły i zapisy: szkolaedukacji.pl

Źródło: https://szkolaedukacji.pl/

13 listopada 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181612

Skip to content