Memoriał im. Czesława Wasielewskiego już wkrótce!

bieg uliczny

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego już wkrótce!

Brześć Kujawski logo       herb-lubraniec            GKS Łokietek

Ruszyły zapisy na Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Kolejna edycja jednej z największych imprez biegowych w powiecie włocławskim odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia 2021 r. Biegacze z całej Polski ponownie będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę pomiędzy stadionami w Lubrańcu i Brześciu Kujawskim.

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, odbywających się na terenie gminy Brześć Kujawski i powiatu włocławskiego. Tegoroczna edycja ponownie stała się częścią cyklu biegów Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Do współorganizacji imprezy Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim ponownie zaprosił Gminę Lubraniec oraz Gminny Klub Sportowy „Łokietek” Brześć Kujawski.

Koszt uczestnictwa w biegu głównym wynosi 30 zł i dla tej kwoty obowiązuje termin wpłat do 7 sierpnia br. włącznie. W późniejszych dniach opłata startowa wzrasta: do 40 zł (do dnia 19 sierpnia br.) oraz do 50 zł, jeśli uiszczana jest w Biurze Zawodów w dniu wydarzenia. Zwolnieni z opłaty są goście zaproszeni przez Organizatorów oraz osoby powyżej 70 roku życia.

Tradycją stało się już, że biegowi głównemu towarzyszyć będą Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Udział młodych zawodników jest bezpłatny.

Limit zawodników w biegu głównym wynosi 250 osób, natomiast limit w Biegach Memoriałowych dla Dzieci i Młodzieży we wszystkich biegach łącznie wynosi 100 osób.

Formularze rejestracyjne dostępne są na stronie:

Bieg główny: https://bit.ly/2SYnF9z

Biegi Memoriałowe: https://bit.ly/3dUOuCX

 

Wszystkich miłośników biegania serdecznie zapraszamy do udziału w największym biegowym święcie w Brześciu Kujawskim.

 

Źródło: brzesckujawski.pl

12 lipca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7159163

Skip to content