Materiały edukacyjne na Dzień Matki

Kobieta z długimi ciemnymi włosami, kobieta trzyma za rękę dziewczynkę, głowa kobiety jest zwrócona w stronę dziewczynki. Postaci stoją tyłem w wodzie i spoglądają na zachodzące słońce. Tło - kolorowe kwiaty. Napis: 26 maja - Dzień Matki

Materiały edukacyjne na Dzień Matki

 

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu przygotowała kolekcję tematyczną Dzień Matki, adresowaną do nauczycieli, rodziców, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych.

Promujemy wybrane pozycje z naszego księgozbioru związane z tematyką kolekcji, a także artykuły z czasopism pedagogicznych gromadzonych w naszej Bibliotece. Zebraliśmy również ciekawe materiały edukacyjne dostępne online.  Są to m. in.: scenariusze lekcji, karty pracy, artykuły oraz liczne inspiracje plastyczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i skorzystania nie tylko z promowanych pozycji, ale także innych zbiorów oraz oferty edukacyjnej. Oferujemy również dostęp do internetowej czytelni IBUK LIBRA – bezpłatne kody wydajemy w Wypożyczalni lub mailowo.

Link do kolekcji dostępny jest na stronie www Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu.

24 maja 2024 r.

Katarzyna Herman
k.herman@bptorun.edu.pl


| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162071

Skip to content