Marszałek Całbecki zaprasza młodych

Przystanek JP2 Wiara Dobro Kultura

Marszałek Całbecki zaprasza młodych

ECWM logoTegorocznym novum w programie Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest spotkanie młodych Przystanek JPII „Wiara, kultura, dobro” – z panelami dyskusyjnymi (ekologia, sztuczna inteligencja, wolontariat, wolność-pokój-demokracja, relacje nauka-religia, sport), warsztatami, projekcją filmową i koncertem ojca Stana Fortuny CFR (franciszkanina z Bronxu, charyzmatycznego hiphopowca i rapera) w przestrzeni Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży przy Woli Zamkowej w Toruniu. Godzinny koncert ojca Fortuny będzie mocnym akcentem na koniec Przystanku JPII. To trzeba zobaczyć!

– Jestem przekonany, że młodzi ludzie (znacznie częściej niż się sądzi) zastanawiają się nad swoim miejscem w świecie, nad przyszłością naszego świata (w obliczu zagrożenia ekologicznego i coraz szerzej wkraczającej w nasze życie technologii), nad tym, w jaki sposób jako pokolenie mogą wpłynąć na przyszłość globu. Przystanek JPII to zaproszenie do dyskusji, do refleksji, ale też do dobrej zabawy podczas koncertu „Jazz&Spirit”, który – jestem o tym przekonany! – porwie wszystkich. Do zobaczenia na Woli Zamkowej – zaprasza marszałek województwa.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 6 czerwca w przestrzeni Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży przy Woli Zamkowej w Toruniu o godz. 15:00. Koncert „Jazz&Spirit” rozpocznie się o godz. 19:30.

Plakat informacyjny Przystanku JP2 z programem wydarzenia.

Regulamin wydarzenia Przystanek JP2.

_

5 czerwca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181437

Skip to content