Maraton rowerowy Lipno 2 czerwca

Maraton rowerowy Lipno 2 czerwca

Stowarzyszenie Zielona Lipa zaprasza do udziału w drugim już Lipa MTB Maraton. Impreza 2 czerwca, zapisy do 27 maja.

Przygotowano trzy dystansy: 28 km, 55 km i 8 km. Trasa jest średniozaawansowana, z technicznymi zjazdami i podjazdami. Rejestracja uczestników na stronie wydarzenia do 27 maja.

Lipno i okolice to idealne miejsce do uprawiania tego typu kolarstwa. Zeszłoroczny maraton jest tego dowodem – ponad dwustu zadowolonych uczestników, koszulki, medale, nagrody pieniężne, a także liczne nagrody rzeczowe zachęcające do rywalizacji. W tym roku będzie podobnie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę. Zwycięzcy klasyfikacji open męskiej i żeńskiej na dystansach długi i krótki otrzymają nagrody pieniężne.

Ekologiczny charakter imprezy uzupełnią konkursy o tematyce związanej z ochroną przyrody z wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Przewidujemy też atrakcje dla najmłodszych. Po wyścigu odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników.

 

Maraton współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urząd Miasta Lipna i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie.

Stowarzyszenie Zielona Lipa

Fot. Oficjalny Plakat Lipa MTB Maraton 2018

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl/

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010435