Małe formy teatralne w pracy z dzieckiem – warsztaty

Małe formy teatralne w pracy z dzieckiem – warsztaty

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza na szkolenie z zakresu form działań z przedmiotem i lalką teatralną. Teatr lalkowy i teatr przedmiotu to bardzo atrakcyjne formy twórczej aktywności w pracy dziecięcych zespołów teatralnych, ale też ciekawe uzupełnienie procesu edukacji w szkole i przedszkolu czy pracy terapeutycznej z dzieckiem. Podstawy animacji lalki i przedmiotu nie są trudne, a przekonać się o tym można podczas warsztatów, które poprowadzi Barbara Rogalska.

Szkolenie adresowane jest do instruktorów teatralnych, pracowników domów kultury, nauczycieli, animatorów kultury i wszystkich osób zainteresowanych wykorzystaniem małych form teatralnych w pracy z dzieckiem.

W programie:
Tworzenie scen i etiud teatralnych, animowanie przedmiotów i lalek, zapoznanie z możliwościami wykorzystania terapeutycznych właściwości pracy z formą, działania zbiorowe w zróżnicowanych grupach wiekowych.

Termin:
29 września 2018 r. w godz. 10.00-14.00 (sobota)
Warsztaty obejmują 4 godz. dydaktyczne.

Zgłoszenia i wpłaty: do 21 września 2018 r.
Miejsce: WOAK, Toruń, ul. Szpitalna 8
CENA 70 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

Szczegółowe informacje TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7142985