Majówka w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Majówka w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

W czasie majówki możesz poczuć moc nauki i w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przekonać się, że nauka to takie proste. Toruńskie centrum nauki od 1 do 6 maja będzie otwarte w godz. 11.00-17.00.

Do dyspozycji naszych gości są wszystkie wystawy. To ostatnia okazja, aby zobaczyć dwie ekspozycje: “Wszystko… jest liczbą” i “Wildlife Photographer of The Year” – mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy. – Najbardziej wytrwali zwiedzający mogą spędzić w Młynie nawet sześć godzin, o ile rozpoczną zwiedzania o godz. 11.00 – dodaje.

Bilety można kupić w kasie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz w elektronicznym systemie sprzedaży na stronie: bilety.mlynwiedzy.org.pl.

Z animatorami Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy będzie można również spotkać się w niedzielę (6 maja) na Rynku Staromiejskim w godz. 11.00-14.00. – Przygotowaliśmy dwa interaktywne stanowiska: jedno poświęcone ochronie przyrody, a drugie matematyce i Marii Skłodowskiej-Curie – informuje Marcin Centkowski.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134579