LZK w czołówce szkół w Polsce

LZK w czołówce szkół w Polsce

Znane są już wyniki tegorocznego Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii, jedynego, który zamiast wyników matur, premiuje aktywność społeczną i przedsiębiorcze podejście uczniów. Ranking tworzony jest na podstawie wyników uczniów w olimpiadzie projektów społecznych Zwolnieni z Teorii, której celem jest, aby każdy młody człowiek w Polsce zrealizował własne przedsięwzięcie zmieniające jego otoczenie na lepsze.

Gala finałowa Rankingu odbyła się 15 czerwca o godz. 19:00, a prowadził ją Marcin Prokop, popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny. Podczas Gali zaprezentowano 20 najwyżej sklasyfikowanych szkół. Cały Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii 2021 dostępny jest pod adresem: www.ranking.zwolnienizteorii.pl. Relację z Gali można obejrzeć na fanpage na Facebooku Zwolnionych z Teorii.

1 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku zostało sklasyfikowane na 5 miejscu w Polsce jako szkoła wspierająca uczniów w rozwoju kompetencji społecznych!

W trudnej monotonnej rzeczywistości zdalnego nauczania, właśnie realizacja zadań projektowych dała szansę naszej młodzieży na prowadzenie nie tylko wirtualnych, ale prawdziwych i realnych działań. Widziałam, jak z wielkim zapałem i determinacją dążyli do wyznaczonych celów, jak wzajemnie wspierali się i pomagali sobie, budowali cenne relacje rówieśnicze – mówiła podczas gali rankingu Małgorzata Bisaga, dyrektor I L.O. im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku.

 

Źródło: test.lzk.pl

Fot. gł. Kadr z gali finałowej Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2021 (źródło: www.ranking.zwolnienizteorii.pl)

21 czerwca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185055

Skip to content