Lubię Polskę – konkurs

Konkurs "Lubię Polskę"

Lubię Polskę – konkurs

Ministerstwo Cyfryzacji

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza młodych, zdolnych ludzi do udziału w konkursie Lubię Polskę.

Celem konkursu jest przedstawienie przez uczestników − w formie plakatu, filmu bądź zdjęcia − polskich innowacyjnych rozwiązań, odkryć naukowych, faktów z naszej historii, malarstwa lub muzyki, najpiękniejszych miejsc i wszystkiego innego, z czego jako Polacy możemy być dumni. Konkurs przewidziany jest dla dwóch grup wiekowych: od 12 do 17 lat oraz od 18 do 24. Każdy z uczestników może, w terminie od 1 czerwca do 30 września, wysłać maksymalnie trzy prace. Wszystkie mogą być z tej samej kategorii albo każda z innej.

Gdy jest konkurs, to muszą być i nagrody. Stawka jest niebagatelna, ponieważ łączna ich pula wynosi 50 000 zł. Nagrody pieniężne będą przyznane za trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii prac, we wszystkich grupach wiekowych.

Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają 4 000 zł, drugich – 2 000 zł, a trzecich – 1 000 zł. Ponadto Jury Konkursu może przyznać 16 dodatkowych wyróżnień, każde w kwocie 500 zł. Najlepsze prace będą promować Polskę na konferencji Forum Zarządzania Internetem (IGF).

Prace oceniane będą przez jury w składzie:

Uczestnicy, którzy nie ukończyli 13. roku życia, mogą zgłosić swoje prace jedynie poprzez rodzica bądź opiekuna. Natomiast uczestnicy mający od 13 do 17 lat mogą wysyłać zgłoszenia sami, jednak konieczne jest również dołączenie oświadczenia podpisanego przez ustawowego przedstawiciela.

Więcej informacji na temat konkursu Lubię Polskę

Regulamin konkursu

Oświadczenie przedstawiciela ustawowego

 

Źródło: ose.gov.pl

 

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039817