LPP partnerem nowego programu stypendialnego dla uczniów z Gminy Brześć Kujawski

LPP partnerem nowego programu stypendialnego dla uczniów z Gminy Brześć Kujawski

Brześć Kujawski logo

Uruchomione niedawno Centrum Dystrybucyjne LPP w Brześciu Kujawskim prężnie działa i zmierza do osiągnięcia pełnej wydajności operacyjnej. Spółka nie zwalnia również tempa w obszarze działań społecznych na terenie Gminy i podjęła właśnie decyzję o rozszerzeniu współpracy z brzeskim samorządem.

W ramach programu „Brześć Kujawski w Centrum Uwagi” LPP zostanie partnerem ustanowionego przez Radę Gminy programu stypendialnego dla uczniów szkół podstawowych. W nowym roku szkolnym firma planuje również kontynuować pozostałe inicjatywy skierowane do najmłodszych mieszkańców.

Program stypendialny ustanowiony został w ramach, przyjętego przez władze Brześcia Kujawskiego, Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży, skierowanego do uczniów wszystkich szkół podstawowych pobierających naukę na terenie Gminy. Stanowi on wymierną formę realizacji działań podejmowanych w kierunku zapewnienia odpowiednich warunków kształcenia, które pozostają jednym z priorytetów brzeskiego samorządu.

Więcej o programie na stronie tutaj.

 

Źródło: brzesckujawski.pl

13 czerwca 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165153

Skip to content