Lekcje coachingowe w Brodnicy z KPCEN Toruń

Lekcje coachingowe w Brodnicy z KPCEN Toruń

Dyrektorzy, nauczyciele przedszkoli oraz wszystkich typów szkół miasta Brodnica i gmin: Brodnica, Brzozie, Górzno, Świedziebnia, Zbiczno, jak również doradcy metodyczni spotkali się 28 listopada 2018 r. na konferencji, aby wzbogacić swój warsztat pracy w zakresie wykorzystania narzędzi coachingowych w nauczaniu.

Uczestnicy poznali model 4 MAT Bernice McCarthy, według którego można zaplanować lekcję w taki sposób, żeby uwzględnić różne style myślenia uczniów. Ze wspomnianym modelem zapoznała nauczycieli Danuta Potręć, konsultantka Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Swoje wystąpienie zakończyła zachęceniem pedagogów do zadawania sobie pytań coachingowych, rozwojowych.

Organizatorką spotkania była Marzenna Wierzbicka, kierowniczka Pracowni Dydaktyki, Doradztwa i Innowacyjnej Edukacji KPCEN w Toruniu. Przekazała zebranym informacje o planowanych przez konsultantów przedsięwzięciach: kursach, konkursach i innych wydarzeniach. Marzenna Wierzbicka dziękuje dyrektorowi ZS nr 1 w Brodnicy za udostępnienie szkolnej auli oraz doradcom metodycznym za pomoc w przygotowaniu konferencji.

Danuta Potręć i Marzenna Wierzbicka, konsultantki KPCEN w Toruniu

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134474