LEGIMI na Święta

LEGIMI na Święta

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu już od kilku lat zapewnia swoim Czytelnikom darmowy dostęp do Legimi – cyfrowego repozytorium książki elektronicznej. Liczba kodów, które możemy rozdać co miesiąc jest niestety bardzo mocno ograniczona.

W tym roku mamy miłą niespodziankę. Przed samymi świętami dowiedzieliśmy się, że otrzymaliśmy tych kodów więcej! Wszystkich chętnych do skorzystania z możliwości czytania książkowych nowości bez konieczności wychodzenia z domu zapraszamy po odbiór kodów. Można zgłaszać się po nie telefonicznie (52 357-93-89), mailowo (wypozyczalnia@bmino.pl) i osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych.

Kody należy pobrać i zarejestrować do 31 grudnia 2020 roku. Z Legimi korzystać można przez miesiąc od daty rejestracji kodu.

Darmowe kody przeznaczone są dla czytelników Biblioteki Miejskiej w Inowrocławiu. Jeżeli nim nie jesteś, a chcesz skorzystać z tej oferty, to nic straconego. Kartę biblioteczną założyć można w każdej placówce Biblioteki.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7021611