Laureaci konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Laureaci konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Urząd Miasta Włocławek

24 czerwca w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbędzie się uroczyste wręczenie nagród rzeczowych Laureatom X Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Ma on na celu promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań dzieci i młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, klasy oraz upowszechnianie zachowań życzliwości na co dzień, jako antidotum na agresję i brutalizację życia.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało 29 wolontariuszy w kategorii „Ósemka”, 4 wolontariuszy w kategorii „Ósemeczka” oraz 5 grup wolontariackich ze szkół podstawowych z terenu miasta Włocławek.

Jury powołane przez Prezydenta Miasta Włocławek wyłoniło 8 Laureatów w kategoriach: „Junior” i „Senior”, 4 wolontariuszy w kategorii „Ósemeczki”, a także wyróżnionych zostało 8 osób i 3 grupy.

Do udziału w XXVI edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” wybrana została Małgorzata Marciniak z I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej. Z uwagi na epidemię koronawirusa nie ma informacji, że gala odbędzie się.

Wszystkim uczestnikom konkursu  serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i determinacji w działaniu.

 

Źródło: www.wloclawek.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7129216