Kwiecień plecień. Warsztaty kreatywne

na stole leżą różne rodzaje sznurka- biały i niebieski oraz słoik z muszelkami

Kwiecień plecień. Warsztaty kreatywne

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza na warsztaty kreatywne, które odbędą się 15 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 do Filii Domu Muz na Rudaku, ul. Okólna 169. Wstęp wolny.

Czy zastanawialiście się w jaki sposób można zapleść węzły żeglarskie? A może w najbliższe wakacje wybieracie się w rejs statkiem? Podczas poniedziałkowych warsztatów nie tylko dowiecie się jakie są rodzaje węzłów, ale również, z pomocą podstawowych i trudniejszych technik, wykonamy wspólnie najpopularniejsze z nich. Kiedy najlepiej zastosować węzeł prosty, a w których sytuacjach najbardziej przydatny okaże się ósemkowy? Tego wszystkiego i wiele więcej dowiecie się na naszych zajęciach. Podczas poniedziałkowego spotkania poznamy również technikę puffy, czyli zaplatania z użyciem rąk, którą wykorzystać można także do przygotowywania szalików czy też czapek. Na sam koniec nie zabraknie zabaw ruchowych, których motywem przewodnim będą sznurki i linki.

Zajęcia poprowadzi dla Was Joanna Łagan – animatorka kultury.

Źródło: artus.torun.pl

9 kwietnia 2024 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189527

Skip to content