Kurs kwalifikacyjny w zakresie zarządzania oświatą

gratulacje

Kurs kwalifikacyjny w zakresie zarządzania oświatą

W piątek, 29 maja 2020 roku, zakończyła się kolejna edycja kursu kwalifikacyjnego w zakresie zarządzania oświatą.

Najwytrwalsi uczestnicy (100% zapisanych) otrzymali świadectwa ukończenia kursu kwalifikacyjnego zorganizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Słuchacze pozytywnie zaliczyli wymagane programem kursu zajęcia oraz odbyli praktyki kierownicze. Uwieńczeniem było napisanie prac dyplomowych. Poruszono w nich ciekawe tematy z zakresu funkcjonowania placówek oświatowych, kierowania nimi oraz pracy z zespołem.

Uroczystość wręczenia świadectw z udziałem Roberta Preusa, dyrektora KPCEN w Bydgoszczy, była okazją do wymiany uwag po kursie. Uczestnicy spotkania podzielili się także swoim dorobkiem zawodowym, nawiązując do ostatnich doświadczeń w okresie zawieszenia zajęć w szkołach.

Serdecznie gratulujemy absolwentom kursu. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w niełatwej pracy, jaką jest kierowanie i zarządzanie placówką oświatową.

Jednocześnie zapraszamy zainteresowanych uczestnictwem w nowej edycji kursu kwalifikacyjnego w zakresie zarządzania oświatą w roku szkolnym 2020/2021.

Oprac. G. Nazaruk
nauczyciel konsultant, kierownik formy

Projekt graf. Anna Siemińska

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164963

Skip to content