Kurier Szafarski “Śladami Chopina”

Kurier Szafarski “Śladami Chopina”

Ośrodek Chopinowski

Zakończył się okres letni i cykl koncertów pod nazwą Wakacje z Chopinem, dlatego kierujemy do Państwa zaproszenie do obejrzenia relacji z naszych wydarzeń.  Znajdą ją Państwo w ostatnich odcinkach Kuriera Szafarskiego. Jest to seria filmów, które od dwóch lat emitujemy na naszej stronie internetowej i kanale YouTube. Przyjęła ona nazwę Kurier Szafarski na wzór wakacyjnej gazetki wydawanej przez Fryderyka Chopina. Prezentujemy w niej wydarzenia odbywające się w Ośrodku oraz jego historię.

Trzy ostatnie odcinki poświęciliśmy miejscom w naszym regionie związanym z Fryderykiem Chopinem. Zapraszamy Państwa w podróż śladami kompozytora. Odwiedzimy miejscowości, w których prawie 200 lat temu gościł nastoletni Frycek.

W filmach znalazło się również podsumowanie wakacyjnych koncertów chopinowskich, które w tym roku odbyły się w formie online. Nagrania koncertów są dostępne na naszej stronie internetowej www.szafarnia.art.pl.

Zachęcamy do oglądania naszych filmów, ich polubienia i subskrybowania naszego kanału.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890068